GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

58
Eternity Tencere Kullanma Kılavuzu
Eternity Kampanyaları
Eternity %100 Müşteri Memnuniyeti
Eternity Haberleri
İdeal Tencere Seçimi
Akşama Ne Yiyeceğiz?com
Eternity Forum
 
Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Altın Marka Ödül Sertifikası
Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Altın Marka Ödül Sertifikası

Tüm tüketicileri Koruma Derneği, üye tüketiciler arasında ev tipi mutfak ürünleri sektöründe "markaya ilgi" derecesini araştırdı ve kalite açısından, beğeni derecesini ölçtürdü. En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisinin Eternity olduğu ortaya çıktı. Bu markanın sahibi Güzeliş Porselen San. ve Tic A.Ş.'ye Türkiye tüketicilerine gösterdiği saygı için TTKD olarak teşekkür ederiz.


2007 Hızlı Balık Sertifikası

Hızlı Balık Sertifikası

Referans Gazetesi tarafından düzenlenen Hızlı Balık ödüllerinden İmalat Sanayi dalındaki Ödülü Güzeliş Porselen San. ve Tic. A.Ş. kazandı.


Eternity Tüketiciye Saygı Taahhütnamesi

Altın Marka Sertifikası Bu iş yeri 2007 TTKD Altın Marka Tüketici Ödüllü Eternity ürünleri satmaktadır.

Tüketici Kotuma Sertifikası Bu iş yeri İTO Üyeleri tüketiciyi Koruma Taahhütnamesi uyarınca Güzeliş Porselen San. ve Tic. AŞ ile "Fiyat, Kalite, Müşteri Memnuniyeti güven anlaşması" yapmıştır.


İstanbul Ticaret Odası Tüketiciyi Koruma Taahhütnamesi

"Üyemiz tüketiciye sunduğu mal ve hizmetlerin, kullanım amaçlarına uygun TSE'nin zorunlu standartlarına İTO'nun mesleki kararlarına uygun olduğunu Anlaşmazlık durumunda İTO'nun vericeği kararı önceden kabul etmiştir."


Whitford Dünya Çapında Tescillenmiş Kaplama Kalitesi

Whitford ürünlerinin kullanımıyla gözlenen sürekli yüksek kalite değerlendirmeye istinaden ödüllendirilmiştir.


Türk Standartları Enstitüsü

Kalite Uygunluk Belgesi

Entitümüzde İstanbul'da müesses Güzeliş Porselen San. ve Tic. AŞ. arasında yapılan sözleşme gereğince firmaya bundan böle enstitü tarafından kabul edilen teknik özelliklere uygun olarak imal edileceği Eternity markalı mamülü üzerine TSEK markası koyma yetkisi kazanmıştır.


Eternity Tüketici Tavsiye Sertifikası
Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Tavsiye Sertifikası

Ev Tipi mutfak ürünleri Tüm tüketici, koruma derneği üye tüketiciler arasında ev tipi mutfak ürünleri sektöründe "marka ilgi" derecesini araştırdı ve kalite açısından beğeni derecesini ölçtürdü. En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisinin Eternity olduğu ortaya çıktı. Bu marka sahibi Güzeliş Porselen San. ve Tic A.Ş.'ye Türkiye tüketicilerine gösterdiği saygı için TTKD olarak teşekkür ederiz.