GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

58
Eternity Tencere Kullanma Kılavuzu
Eternity Kampanyaları
Eternity %100 Müşteri Memnuniyeti
Eternity Haberleri
İdeal Tencere Seçimi
Akşama Ne Yiyeceğiz?com
Eternity Forum

Besin uzmanlarına göre yemek yapmak için ideal tencere pişmekte olan metalle yemeği temas ettirmeyen tenceredir. Fakat dibi tutan tencereleri temizlemek için kullandığımız yollar, tencerelerin metallinin zamanla zedelenmesine ve cinsi ne olursa olsun zamanla mikroskobik maden parçalarının koparak pişmekte olan yemeğe karışmasına neden olur. Bu nedenle madenin üzerine emaye kaplı tencereler en sağlıklı tencerelerdir. Fakat bu tencerelerinde dezavantajları vardır. Zamanla emaye yüzü çatlayabilir buda sağlıksız bir duruma neden olabilir ayrıca çabuk ısınması nedeniyle dip tutmaları çok sık yaşanır.

Bu dezavantajları önlemenin yollunu bulan Eternity, saç kalınlığını 1.5 mm.’ye çıkartarak ve Non-stick uygulama öncesinde normal emaye iç yüzeyin üzerine alt katman alüminyum takviyeli özel emaye uygulamasına geçerek zeminin üzerine uygulanan Non-stick tabakanın metal sürtünmelere karşı dayanıklılığı artırmış aynı zamanda taban ısınmasını taban yüzeyine alüminyum takviyelerden kaynaklanan iletkenlik avantajı ile tüm yüzeye ısının eşit dağılmasını sağlamıştır.

ideal Tencere

Besin uzmanlarının ideal tenceresine en yakın tencereyi üreten Eternity emayenin sağladığı her türlü avantajı kullanarak emaye dış yüzeyi bir çok değişik desen uygulamasıyla süslemiş, sağlıkla kolaylık arasında sıkışan kadınlara, gönül rahatlığıyla ve her türlü kolaylıktan yararlanarak rengarenk mutfaklarda zevkle sağlıklı yemekler yapma şansı vermiştir.